Co je Primetime for … Big Data?

Konference Primetime for… Big Data je odbornou platformou pro všechny, kteří se zajímají o to, jak chytře využít data a umělou inteligenci k velkému byznysu. Konference ukazuje jak je cílená práce s daty přínosná v porozumění a v lepší péči o zákazníka. Zaměřuje se především strategické využití velkých dat.

Konference navazuje na předchozích 5 ročníků, které navštívilo dohromady více jak 1 000 účastníků a jasně ukázaly, že práce s daty není pouhou módní záležitostí, naopak představuje velký, většinou firem doposud nevytěžený potenciál.

Keynote speaker


Viktor Mayer-Schönberger je profesorem řízení a regulace internetu na univerzitě v Oxfordu. Vydal celkem 11 knih, včetně mezinárodního bestselleru Big Data” Revoluce, která změní způsob, jak žijeme, pracujeme a myslíme (spoluautor Kenneth Cukier, kniha byla přeložena do češtiny). Jeho nejnovější kniha Reinventing Capitalism in the Age of Big Data, je predikce toho, jak budou data redefinovat tržní ekonomiku. Popisuje úsvit éry datového kapitalismu. Bude to věk prosperity, nebo kalamity? Jakou strategii zvolit, abychom si zajistili lepší budoucnost?


Pro koho to je?

Primetime for... Big Data je určena všem, kdo se zajímají o využití dat a umělé inteligence pro efektivní a kontextové řízení, strategické i operativní rozhodování. Je určena marketingovým, obchodním i finančním ředitelům a manažerům, špičkovým specialistům z oblasti operation, customer experience, ale i personalistiky, a to na napříč odvětvími.

Účastníci minulých ročníků