Co je Primetime for … Big Data?

Konference Primetime for…Big Data je odbornou platformou pro všechny, kteří se zajímají o to, jak chytře využít data a umělou inteligenci k velkému byznysu. Konference ukazuje jak je cílená práce s daty přínosná v porozumění a v lepší péči o zákazníka. Zaměřuje se především strategické využití velkých dat.

Setkání navazuje na předchozí 3 ročníky s návštěvností vždy okolo 200 účastníků, kteří jasně ukázali, že fenomén práce s daty není pouhou módní záležitostí, naopak představuje velký, většinou firem doposud nevytěžený potenciál.

O čem to v roce 2018 bude?

  • Big Data jsou dnes souhrou klasické Business Inteligence, jako široké škály softwarových aplikací využívaných k analýze syrových dat, lidského myšlení a umělé inteligence.
  • Nejde jen o prostý součet, všechny 3 formy inteligence se vzájemně násobí. Abychom byli schopni využít potenciál velkých dat, je potřeba tyto složky vzájemně propojit.
  • Business se mění. Je to nový svět, člověk společně s velkými daty a umělou inteligencí poznává a určuje vývoj, marketing produktů, odhaluje rizika, optimalizuje provoz a finanční toky.

Pro koho to je?

Primetime for Bigdata je určena všem, kdo se zajímají o využití dat a umělé inteligence pro efektivní a kontextové řízení, strategické i operativní rozhodování. Je určena marketingovým, obchodním i finančním ředitelům a manažerům, špičkovým specialistům z oblasti operation, customer experience, ale i personalistiky, a to na napříč odvětvími.